nr 498 3835
Dockmöbler
6 del, rokokostil [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop: |
100 kr |
Såld: |
250 kr |
måndag 26 november 2007 kl 17:52:40
Tid |
Kund |
Bud |
150 kr
200 kr